| OUT OF STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-520BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 62XL Tri-Color Printer Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 934XL Ink C2P23AE Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | P2V79A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 20 - 25 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 450 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |