| OUT OF STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | P2V78A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 20 - 25 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 450 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |