| OUT OF STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Matte black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 400 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OPERATING TEMPERATURE | 20 - 25 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 570 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 174 mm |