| 50 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 3JA28AE |
| COLOR PAGE YIELD | 1600 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 60 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114 mm |