| 18 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLRBWBP Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 62XL Tri-Color Printer Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-127XLBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-251GY Gray Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 47.86 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 3JA30AE |
| BLACK PAGE YIELD | 2000 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 100 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 119 mm |