| 8 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Black, Cyan, Grey, Light Grey, Magenta, Photo Cyan, Photo Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 951XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | F6T81AE |
| COLOR PAGE YIELD | 7000 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 30 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 180 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 215 mm |