| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 PB (Photo Blue) Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 26 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-550PGBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 6ZD17AE |
| BLACK PAGE YIELD | 120 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 100 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 80 °C |
| WEIGHT | 89 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 361 mm |