| OUT OF STOCK |
HP 903XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Photo black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 130 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | B3P23A |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -25 - 55 °C |
| WEIGHT | 210 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 202 mm |