| 80 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 934XL Ink C2P23AE Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-246 Ink Cartridge Color
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Photo Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| INK VOLUME | 6 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 301XL |
| COLOR PAGE YIELD | 300 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| PRINT HEAD NOZZLES | 612 |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 39 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |