| 4 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 64.6 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | Epson |
| OEM CODE | C13T945140 |
| BLACK PAGE YIELD | 5000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE DIMENSIONS | 40 mm |