| OUT OF STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Brother LC-125XLRBWBP Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-246 Ink Cartridge Color
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 221 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | Epson |
| OEM CODE | C13T865140 |
| BLACK PAGE YIELD | 10000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE DIMENSIONS | 90 mm |