Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 7.5 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | Canon |
| OEM CODE | PG-560/CL-561 MULTI |
| BLACK PAGE YIELD | 180 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 180 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 10 - 35 °C |