| 6 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-550PGBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| INK VOLUME | 6 ml |
| COLOR PAGE YIELD | 700 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 5.5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| PRINT HEAD NOZZLES | 336 HDW, 336 LDW |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 70 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 107 mm |