| 15 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 6.99! |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - Supports 13 to 27 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
StarTech MONSTADJDL Adjustable Monitor Riser with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Siig CE-MT2U12-S1 Aluminum Mechanical Spring Slim Monitor Arm _ Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTV2 Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Dell MDS19 Dual Monitor Stand - Up to 27-inch Screen - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Desk Clamp Articulating Monitor Arm - Up To 32 Inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount Arm - Supports 17 To 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 15 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 96.5 cm (38") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -15 - 15° |
| ACCESSORIES INCLUDED | 1 |
| MATERIALS | Aluminium, Steel |
| DIMENSIONS | 426 mm |
| WEIGHT | 2.7 kg |