| 35 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-251GY Gray Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Multi-pack Ink Cartridge (Black, cyan, magenta, yellow)
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 4 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 3JB05AE |
| BLACK PAGE YIELD | 120 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 100 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| PACKAGE DIMENSIONS | 117 mm |