| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 11 days Shipping to United Kingdom only £ 7.99! |
Star Tech Desk Clamp Monitor Stand Up to 24-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inches Screen - Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT2P12-S1 Monitor Desk Stand - Up to 20.5-inch - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - Supports 13 to 27 Inch Screens
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite DDR1327SDD Dual Desktop Monitor - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Full Motion Ceiling Mount For 23 Inch To 42 Inch TVs & Monitors
| IN STOCK |
Tripp Lite Universal Glass Monitor Riser - Tempered Glass, Brushed Aluminum
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel Tilt Wall Mount - Up to 55-inch Screen
| IN STOCK |
Siig CE-MT2U12-S1 Aluminum Mechanical Spring Slim Monitor Arm _ Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Siig CE-MT2T12-S1 Aluminum Mechanical Spring Slim Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMWALLDS Swivel Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Quad Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 7 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 86.4 cm (34") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -15 - 15° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| MATERIALS | Aluminium |
| DIMENSIONS | 200 mm |
| WEIGHT | 3.6 kg |