| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Delta RGB DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group Vulcan DDR4 3600MHz CL18 Memory Module (1 x 16GB) - Grey
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Axiom DDR4 PC4-19200 2400MHz CL17 ECC Memory Module
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 Aegis 3000MHz PC4-24000 CL16 Dual Channel Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Single Desktop Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Quad Channel Memory Kit (4x 8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 RGB Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Transcend JetRam DDR4 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance LPX 2 DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2 x 16 GB)
| IN STOCK |
48GB OWC PC23400 DDR4 ECC-R 2933MHz RDIMMs - 6 x 8GB Mac Pro 2019
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | 22 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| ERROR CHECKING | Yes |
| REGISTERED | Registered (buffered) |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 32 GB |