Tripp Lite DDR1327SDD Dual Desktop Monitor - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVSTND Desktop Monitor Stand - Up to 30-inch Screen Size
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Universal Glass Monitor Riser - Tempered Glass, Brushed Aluminum
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Targus PA235U Universal Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Desk Clamp Articulating Monitor Arm - Up To 32 Inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Wall Mount Monitor - Supports 32 Inch To 55 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Security Monitor Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount - Supports 37 To 70 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security TV Wall Mount - Supports 45 Inch To 70 Inch Flat Screens
| IN STOCK |
SIIG CE-MT1712-S2 Dual Flat Panel Monitor Desk Stand - Up to 27-inch - Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT2T12-S1 Aluminum Mechanical Spring Slim Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 5 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 360° |
| TILT | -85 - -15° |