| OUT OF STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-1 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x20mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-2 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - 3 Pack - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Corsair LL120 PWM RGB 120mm Computer Case Fans - Triple Pack - White
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1900 RPM |
| QUANTITY | 3, 1 |
| AIRFLOW | 68.9 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 210 g |