| 2 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 FLX 80mm 2000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
Corsair LL120 PWM RGB 120mm Computer Case Fans - Triple Pack - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Our coolers have pushed the limits further every year - and all that at dropping noise levels. We have put our utmost effort into innovative technologies and fair prices, what made us well known for products with an unparalleled price/performance ratio. We provide you headroom for over-clocking and guarantee you lowest noise levels at affordable prices.
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 300 RPM |
| QUANTITY | 3 pc(s) |
| AIRFLOW | 41.1 cfm |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 85 g |