| 11 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-246 Ink Cartridge Color
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 182.5 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | L0S07AE |
| BLACK PAGE YIELD | 10000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 30 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 330 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 220 mm |