| 33 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM Computer Case Fan - PWM
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1700 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 24.5 dB |
| AIRFLOW | 72.8 cfm |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 191 g |