| OUT OF STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon CLI-57 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-8C Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 26 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | CB337EE |
| COLOR PAGE YIELD | 170 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 5 pl |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 30 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| WEIGHT | 40 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 116 mm |