| 4 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| FEATURES | Waterproof |
| TRANSFER RATES | 250 MB/s |
| COLOUR | Black, Blue |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 60 °C |
| DIMENSIONS | 77.9 mm |