| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Delta RGB DDR4 3200MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 8GB) - White
| IN STOCK |
4GB Axiom PC4-17000 DDR4 2133MHz Memory Module
| IN STOCK |
16GB Kingston 3200MHz CL22 1.2 V DDR4 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Crucial 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill Flare X DDR4 3200MHz PC4-25600 for AMD Ryzen CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4-2400, CL17, UDIMM, Single Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB) for Intel/AMD
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
Kingston Technology ValueRAM KVR32N22S6/8 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz Memory Module
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Renegade DDR4 3600MHz CL16 Quad Channel Kit (4x 16GB) Black
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 PC4-32000 4000MHz Ripjaws V Black CL18 Dual Channel kit (2x8GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 8GB) Urban Camo
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3600 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Octuple channel kit |
| CAS LATENCY | 14 |
| VOLTAGE | 1.45 V |
| ERROR CHECKING | No |
| BUILT-IN RGB | Yes |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 8 x 16 GB |
| FEATURES | Yes |