| OUT OF STOCK |
Canon CLI-551XL BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Black, Cyan, Grey, Light Grey, Magenta, Photo Cyan, Photo Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| INK VOLUME | 3 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| COLOR PAGE YIELD | 300 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| PRINT HEAD NOZZLES | 336 HDW, 336 LDW |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 70 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 107 mm |