| OUT OF STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 So Dimm Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO-DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
16GB OWC PC4-19200 2400MHz DDR4 CL17 SO-DIMM Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill Ripjaws 3200MHz DDR4 SO-DIMM CL22 Laptop Memory Module 1.20V
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
32GB OWC PC4-19200 2400MHz DDR4 SO-DIMM CL17 Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Impact DDR4 3200MHz CL20 SO-DIMM Laptop Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO-DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Upgrade Kit (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws 2x4GB
| IN STOCK |
8GB Team Elite DDR4 SO-DIMM 2666MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2V CL22 DDR4 SO-DIMM Memory Module
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology 3200MHz DDR4 SO-DIMM Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology 3200MHz DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY SPEED | 3600 MHz |
| CAS LATENCY | 16 |
| VOLTAGE | 1.2,1.35 V |
| SINGLE MODULE / DUAL KIT | Quad channel kit |
| FORM FACTOR | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 4 x 8 GB |
| ERROR CHECKING | No |
| FEATURES | Yes |