| 1 IN STOCK |
|
Ships in 3 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 3600MHz PC4-28800 CL18 Dual Channel Kit 2x8GB Black
| IN STOCK |
16GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Single Desktop Memory Module
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR4 PC4-28800 3600MHz Ripjaws V for Intel CL16 (16-19-19-39) Quad Channel kit (4x16GB)
| IN STOCK |
16GB Transcend JetRam DDR4 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Aegis 2666MHz PC4-21300 CL19 Dual Channel Memory Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology ValueRAM DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB DDR4 3600Mhz CL17 Single Module
| IN STOCK |
8GB Team T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Quad Channel Kit (4 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
128GB G.Skill DDR4 Trident Z 3200Mhz PC4-25600 CL16 Silver/Black 1.35V Octuple Channel Kit (8x 16GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR4 2400MHz PC4-19200 CL17 Dual Channel Memory Kit (2x 4GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | 22 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| ERROR CHECKING | No |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 8 GB |