Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | Nordic |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| CABLE LENGTH | 1.5 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 155 x 450 x 23.5 mm |
| WEIGHT | 550 g |