| 35 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 79 |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| BATTERY | 1 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 295.99 x 131.95 x 20.97 mm |
| WEIGHT | 506.4 g |
| FORM FACTOR | Mini |
| WIRELESS RANGE | 10 m |