Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB Black Mechanical Keyboard US English
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Logitech K780 Multi-device Wireless Bluetooth Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| DIMENSIONS | 443 x 152 x 31 mm |
| WEIGHT | 500 g |
| MATERIAL | Plastic |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 15 m |