| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 12.99! |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - Spanish Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 110 |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| DIMENSIONS | 433 x 136 x 22 mm |
| WEIGHT | 566 g |
| MATERIAL | Plastic |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 15 m |