| OUT OF STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K780 Multi-device Wireless Bluetooth Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | White |
| DESIGN STYLE | Straight |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | 2 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 299 x 20 x 195 mm |
| WEIGHT | 820 g |
| FORM FACTOR | Mini |
| WIRELESS RANGE | 10 m |