32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB 5200MHz DDR5 CL40 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6800MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB Crucial DDR5 4800MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
CORSAIR VENGEANCE DDR5, optimized for Intel motherboards, delivers higher frequencies and greater capacities of DDR5 technology in a high-quality, compact module that suits your system.
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 5200MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual Channel Kit |
| CAS LATENCY | 40 |
| TIMINGS | 40-40-40-77 |
| VOLTAGE | 1.25 V |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | 3.0 |
| PACKAGING | Retail packaging |