| IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
8GB Team Group Elite DDR4 SO DIMM 3200MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
16GB OWC PC4-19200 2400MHz DDR4 SO-DIMM CL17 Memory Module
| IN STOCK |
4GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Module (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws DDR4 Series
| IN STOCK |
8GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Module (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws DDR4 Series
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Upgrade Kit (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws 2x16GB
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Impact 3200MHz DDR4 SO-DIMM Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology 3200MHz DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
64GB OWC PC4-21300 2666Mhz DDR4 SO-DIMM Kit (2x32GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group Elite DDR4 SO DIMM 3200MHz Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Crucial 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V DDR4 SO-DIMM Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 So Dimm Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston Technology is a DDR4 Memory Module. It has 3200MHz memory speed and operates at only 1.2V.
| CAPACITY | 8GB |
| MEMORY SPEED | 3200MHz |
| CAS LATENCY | CL22 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| SINGLE MODULE / DUAL KIT | Single |
| FORM FACTOR | 260-pin SO-DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 8GB |
| PACKAGING | Retail packaging |