Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-1 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-3 1400RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Corsair LL120 PWM RGB 120mm Computer Case Fans - Triple Pack - White
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B14 ARGB 140MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Scythe Kaze Flex is a 140MM computer case fan. It has a maximum airflow of 67.2cmf and a rotation speed of 1200RMP.
| FAN DIAMETER | 140mm |
| ROTATION SPEED | Max: 1200RPM Min: 300 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | Low speed: 4.19dB High speed: 19.4dB |
| AIRFLOW | 67.2cfm |
| COLOR | Grey |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 27mm |