16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Ultra-Slim USB2.0 |
| TRANSFER RATES | USB2.0 High-Speed data transfer |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98SE/ME/XP/2000 Mac OS 9.x and above |
| DIMENSIONS | 43 x 19 x 2.8mm |
| WEIGHT | 5g |
| WARRANTY | 2 years |