16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Micro Duo 3C USB Flash Drive - Stainless Steel, Purple
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
Star Wars Darth Vader Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Headphones and USB cable
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 Hi-Speed |
| FEATURES | Plug & Play, PC-Lock, Boot up function, Partitioning, Security function |
| TRANSFER RATES | Read rates up to 9-10 MB/sec - write rates up to 2MB/sec |
| ACCESSORIES | JetFlash V30 drive, Quick installation guide, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows 98 Second Edition, 2000, ME, XP Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 60mm x 16.5mm x 8.1mm |
| WEIGHT | 7g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |