| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Only drive designed to store games from PC and music and photos from the Xbox 360. |
| TRANSFER RATES | Hi-Speed USB2.0 Data Transfer |
| ACCESSORIES | Cruzer Crossfire with cap, Neckstrap (silver), Promotional insert with unlocking code for CSI game |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, MX, XP Mac OS 10.1.2 or later USB port required |
| DIMENSIONS | 65mm x 18mm x 8mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 2 years warranty |