8GB Crucial 3200MHz DDR4 SO DIMM CL22 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology ValueRAM 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
16GB OWC 2666Mhz PC4-21300 DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB OWC 2666Mhz PC4-21300 DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Team Elite DDR4 SO-DIMM 2666MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB G.Skill Ripjaws 3200MHz DDR4 SO-DIMM CL22 Laptop Memory Module 1.20V
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
32GB OWC PC4-19200 2400MHz DDR4 SO-DIMM CL17 Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
Single 8GB DDR4 laptop memory module, operating at 3200MHz, full timings of CL22 (22-22-22-52) and voltage of 1.2V. From the Mushkin Essentials range of laptop memory, backed by a lifetime manufacturers' warranty.
Compatible Frequency
This product is engineered to operate at the optimum frequency for compatibility with your system.
Compatible Timings
This product is programmed to use timings that offer maximum compatibility with your system and original memory.
| CAPACITY | 8GB |
| STANDARD | PC4-25600 |
| MEMORY SPEED | 3200MHz |
| CAS LATENCY | CL22 |
| VOLTAGE | 1.2V |
| SINGLE MODULE / DUAL KIT | Single module |
| NUMBER OF PINS | 260 |
| CONFIGURATION | 1x 8GB |
| ERROR CHECKING | Non-ECC |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |