16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
The 32GB fashionable yet functional JetFlash 560 features a sophisticated checkerboard pattern and easy-to-use retractable USB connector - simply push at the slider to slide the connector out. A combination of style and character, the JetFlash 560 is a storage must-have!
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector Checkerboard design |
| COLOUR | Black / Silver |
| MODEL | JetFlash 560 |
| DIMENSIONS | 45.2 mm x 23.0 mm x 8.5 mm (1.78" x 0.91" x 0.33") |
| WEIGHT | 7 g (0.25 oz) |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |