| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
Star Wars Darth Vader Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Headphones and USB cable
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 750 Ultra-fast USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed Dual Channel |
| FEATURES | Dual Channel Technology |
| TRANSFER RATES | Up to 23MB/s (read) and 17MB/s (write) |
| ACCESSORIES | Lanyard, USB2.0 extension cable |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, 2000, ME, 98SE (driver necessary), and Mac OS |
| DIMENSIONS | 65mm x 15mm x 6mm |
| WEIGHT | 8g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |