| OUT OF STOCK |
4000mAh Game of Thrones Lannister Power Bank
| IN STOCK |
LVSun High-Capacity Business Power Bank 8000mAh With Main Charger
| IN STOCK |
LVSun 3800mAh Power Bank for Smartphones and Small Tablets 2.0A Output Grey Edition
| IN STOCK |
2600mAh Marvel Iron Man Power Bank
| IN STOCK |
PQI i-Power 105 Portable Battery Power Bank for iPhone 4 (1050mAh)
| IN STOCK |
NGS QUIZ 20 20000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
NGS Twix 20, 20,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QS28 20,000mAh with LCD Power Bank : 2x USB A Out, 1x Micro USB + 1x USB C In/out, Li-Polymer, QC3.0 & PD fast charging, Black
| IN STOCK |
NGS Duke Smartphone Travel Kit - Powerbank, Car & Wall Chargers and 8GB Micro SD Card
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, Black
| IN STOCK |
4000mAh Minions Jail Time Dave Power Bank
| IN STOCK |
NGS Twix 30, 30,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
NGS QUIZ 10 10000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
NGS Twix 10 10,000mAh Power Bank USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, White
| IN STOCK |
No other graphics can make Iron Man’s armour looks as realistic as our Power Bank: just shake it slightly to turn on the illuminated details!
Portable and rechargeable battery for charging all devices including tablets and cameras. Allowed on aircraft. It fully charges your smartphone up to 2 times.
Small, stylish and ultra-portable, this Power Bank will fit easily into your pocket, bag or purse. Small enough to carry anywhere, but powerful enough to keep your devices charged when you are on the move.
Marvel Officially Licenced Product - Ideal accessory for Marvel and Superhero Fans
| BATTERY CAPACITY | 6000 mAh |
| BATTERY TYPE | Li-ION |
| INPUT | Micro USB 5V DC/1A |
| OUTPUTS | USB 5V DC/2A |
| OUTPUT VOLTAGE | 5V |
| LED INDICATOR | Built in LED |
| MODEL | Iron Man Lumina |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |