| 5 IN STOCK |
|
Ready to ship today Shipping to United Kingdom only £ 3.99! |
4000mAh Game of Thrones Lannister Power Bank
| IN STOCK |
LVSun High-Capacity Business Power Bank 8000mAh With Main Charger
| IN STOCK |
NGS Twix 30, 30,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
NGS Twix 10 10,000mAh Power Bank USBC+USB A
| IN STOCK |
LVSun 3800mAh Power Bank for Smartphones and Small Tablets 2.0A Output Grey Edition
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Throne Power Bank
| IN STOCK |
4000mAh Minions Jail Time Dave Power Bank
| IN STOCK |
NGS QUIZ 20 20000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
4000mAh Vespa Aquamarina Power Bank
| IN STOCK |
PQI i-Power 105 Portable Battery Power Bank for iPhone 4 (1050mAh)
| IN STOCK |
NGS QUIZ 10 10000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
NGS Twix 20, 20,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QS28 20,000mAh with LCD Power Bank : 2x USB A Out, 1x Micro USB + 1x USB C In/out, Li-Polymer, QC3.0 & PD fast charging, Black
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, Black
| IN STOCK |
NGS Duke Smartphone Travel Kit - Powerbank, Car & Wall Chargers and 8GB Micro SD Card
| IN STOCK |
Iron Man – the worlds most sophisticated fighting machine! Tony Stark is the Armoured Avenger that is part Man and Part Machine! Ready to fight evil and save the world, Iron Man will never let you down.
Now you can absorb some of that power to keep your phone or tablet charged when you are out and about.
Small, stylish and ultra-portable, this Power Bank will fit easily into your pocket, bag or purse. Small enough to carry anywhere, but powerful enough to keep your devices charged when you are on the move.
MARVEL Officially Licenced Product
Ideal accessory for Iron Man and Superhero Fans - Suitable for most Smartphones and other devices that use MicroUSB connections
| BATTERY CAPACITY | 2600 mAh |
| BATTERY TYPE | Li-ION |
| INPUT | Micro USB 5V DC/500mA |
| OUTPUTS | USB 5V DC/1A |
| OUTPUT VOLTAGE | 5V |
| LED INDICATOR | Built in LED |
| MODEL | Iron Man |
| WEIGHT | 140g |
| WARRANTY | 2 year Warranty |