| IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 6.99! |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge Q7570A Black - 15000 Page Yield
| IN STOCK |
Premium Compatibles CF411A-PCI Toner Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
HP 203A Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
PCI Laser Toner Cartridge (Compatible with Brother) TN225BK - Black - 2500 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - 507A - CE403A - Magenta - 6000 Page Yield
| IN STOCK |
HP 05A Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
Xerox Everyday HP 203A Equivalent Toner Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - 312A - CF380A - Black - 1300 Page Yield
| IN STOCK |
PCI Canon Compatible Laser Toner Cartridge 104 0263B001AA FX9, FX10 Black - 2000 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - CE322A - Yellow - 1300 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - CF212A - Yellow - 1800 Page Yield
| IN STOCK |
HP 415X High Yield Cyan Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
PCI Canon GPR-55 Compatible XL Toner Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
HP LaserJet 205A Yellow Original Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 87A Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 125A LaserJet Toner Cartridges let you print more and save more without sacrificing the reliable, trouble-free printing of Original HP. Tri-packs – designed for higher-volume, photo-quality business printing – are a convenient, high-value option.
Features
- Save time and money with a convenient pack of three colour HP LaserJet Print Cartridges – one each of cyan, magenta and yellow – for higher-volume colour printing environments. Get the same trouble-free, photo-quality printing at a lower price.
- HP ColorSphere toner produces sharp blacks and a dynamic range of bright, brilliant colours. And with reliable HP LaserJet toner cartridge technology, photo-quality business printing is fast, simple and hassle-free.
- HP Smart technology is finely tuned to the unique properties of HP's ColorSphere toner, enabling the toner cartridges and the printer to trigger adjustments that optimize print quality and reliability. Hassle-free results save time, provide value.
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 3 pc(s) |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| PRINTER COMPATIBILITY | HP Color LaserJet CP1515n, CP1518ni, HP Color LaserJet CP1215, HP Color LaserJet CM1312 MFP |
| PAGE YIELD | 1400 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Laser |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE WEIGHT | 2.4 kg |
| PACKAGE DIMENSIONS | 14in x 11in x 4in |