4000mAh Game of Thrones Lannister Power Bank
| IN STOCK |
LVSun High-Capacity Business Power Bank 8000mAh With Main Charger
| IN STOCK |
LVSun 3800mAh Power Bank for Smartphones and Small Tablets 2.0A Output Grey Edition
| IN STOCK |
NGS QUIZ 20 20000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
4000mAh Vespa Aquamarina Power Bank
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, Black
| IN STOCK |
4000mAh Minions Jail Time Dave Power Bank
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Throne Power Bank
| IN STOCK |
NGS Twix 20, 20,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QS15 20,000mAh Power Bank 2x USB Type-A, 1x USB Type-C, QC3.0 & PD3.0 Fast Charging, Black
| IN STOCK |
NGS Duke Smartphone Travel Kit - Powerbank, Car & Wall Chargers and 8GB Micro SD Card
| IN STOCK |
PQI i-Power 105 Portable Battery Power Bank for iPhone 4 (1050mAh)
| IN STOCK |
NGS Twix 10 10,000mAh Power Bank USBC+USB A
| IN STOCK |
NGS QUIZ 10 10000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, White
| IN STOCK |
Iron Man – the worlds most sophisticated fighting machine! Tony Stark is the Armoured Avenger that is part Man and Part Machine! Ready to fight evil and save the world, Iron Man will never let you down.
Now you can absorb some of that power to keep your phone or tablet charged when you are out and about.
Small, stylish and ultra-portable, this Power Bank will fit easily into your pocket, bag or purse. Small enough to carry anywhere, but powerful enough to keep your devices charged when you are on the move.
MARVEL Officially Licenced Product
Ideal accessory for Iron Man and Superhero Fans - Suitable for most Smartphones and other devices that use MicroUSB connection.
| BATTERY CAPACITY | 4000mAH |
| BATTERY TYPE | Li-ION |
| INPUT | Micro USB 5V DC/1A |
| OUTPUTS | USB 5V DC/2A |
| OUTPUT VOLTAGE | 5V |
| LED INDICATOR | Built in LED |
| MODEL | Iron Man |
| WEIGHT | 140g |
| WARRANTY | 2 year Warranty |