| OUT OF STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Verbatim Store N Go USB2.0 Retractable Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra Flair Flash USB3.0 Flash Drive - Black,Silver
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Anti-scratch and fingerprint-free surface SP Widget Security Software |
| TRANSFER RATES | Up to 480Mbps (USB2.0 speed) |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 Mac OS 9.0.x or later Linux 2.4.x or later |
| DIMENSIONS | 60.6mm x 18.0mm x 8.1mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |