| 46 IN STOCK |
|
Ready to ship today Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive 3 Pack - Blue, Green, Pink
| IN STOCK |
32GB Integral Tag USB 3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
32GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector SP Widget Security Software |
| TRANSFER RATES | Up to 480Mbps (USB2.0 speed) |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 Mac OS 10.3.x or later Linux 2.6.x or later |
| DIMENSIONS | 55.0mm x 20.0mm x 8.6mm |
| WEIGHT | 13g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |