| OUT OF STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
32GB Integral Tag USB 3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
32GB Silicon Power C80 USB3.1 Type-C Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Plug and Play |
| TRANSFER RATES | Up to 5Gbps read and write |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows® 8, Windows® 7,Windows Vista®, Windows XP®, Windows 2000®, Windows® ME Linux 2.4 and later Mac® OS9, X and later |
| DIMENSIONS | 0.94cm (D) x 5.6cm (W) x 1.9cm (H) |
| WEIGHT | 6g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |