| OUT OF STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Patented COB design Resistant to dust, shock, water |
| TRANSFER RATES | USB3.0 transfer up to 5Gbps |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Silver |
| ACCESSORIES | Dust cap, clear plastic |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000 Mac OS 10.4 or later |
| DIMENSIONS | 20.8mm x 15.1mm x 6.9mm |
| WEIGHT | 3g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |